22.6.2019 - MČR krátká - Markoušovice | ||
Kategorie: T5 3.83 km, 16 kontrol | ||
1. | Komanec Václav OK Slavia Hradec Králov | 33:37 |
2. | Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno | 33:43 + 0:06 |
3. | Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov | 34:18 + 0:41 |
4. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 35:09 + 1:32 |
5. | David Tomáš 100001 ROB Liberec | 35:55 + 2:18 |
6. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 36:54 + 3:17 |
7. | Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden | 36:55 + 3:18 |
8. | Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín | 37:38 + 4:01 |
9. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 37:59 + 4:22 |
10. | Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha | 38:01 + 4:24 |
11. | Nečas Tomáš TZL8801 SKOB Zlín | 38:09 + 4:32 |
12. | Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava | 38:47 + 5:10 |
13. | Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno | 38:54 + 5:17 |
14. | Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:19 + 5:42 |
15. | Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín | 39:23 + 5:46 |
16. | Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové | 39:25 + 5:48 |
17. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 39:30 + 5:53 |
18. | Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov | 39:57 + 6:20 |
19. | Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n | 40:00 + 6:23 |
20. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 41:57 + 8:20 |
21. | Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec | 42:01 + 8:24 |
22. | Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteerin | 42:04 + 8:27 |
23. | Zřídkaveselý Libor ZBM0003 SK Žabovřesky Brno | 42:24 + 8:47 |
24. | Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov | 42:35 + 8:58 |
25. | Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec | 43:19 + 9:42 |
26. | Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice | 44:39 + 11:02 |
27. | Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha | 44:44 + 11:07 |
28. | Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno | 45:06 + 11:29 |
29. | Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov | 45:15 + 11:38 |
30. | Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga | 45:39 + 12:02 |
31. | Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha | 45:42 + 12:05 |
32. | Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec | 46:32 + 12:55 |
33. | Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava | 46:39 + 13:02 |
34. | Gryc Tomáš TMB6903 SK Praga | 46:48 + 13:11 |
35. | Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín | 47:22 + 13:45 |
36. | Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec | 47:35 + 13:58 |
37. | Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga | 47:41 + 14:04 |
38. | Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO | 48:13 + 14:36 |
39. | Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga | 48:16 + 14:39 |
40. | Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdla | 48:17 + 14:40 |
41. | Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno | 49:41 + 16:04 |
42. | Ohnisko Jan 120004 SDX | 49:47 + 16:10 |
43. | Kopecká Johana PGP9956 SK Praga | 50:43 + 17:06 |
44. | Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovic | 51:09 + 17:32 |
45. | Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor | 51:33 + 17:56 |
46. | Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice | 51:53 + 18:16 |
47. | Marduk Josef 150001 PLU | 52:22 + 18:45 |
48. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 52:36 + 18:59 |
49. | Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orientee | 53:15 + 19:38 |
50. | Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovic | 55:59 + 22:22 |
51. | Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice | 56:21 + 22:44 |
52. | Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec | 56:35 + 22:58 |
53. | Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy | 57:18 + 23:41 |
54. | Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orientee | 57:24 + 23:47 |
55. | Tesařová Marcela LCE9450 OOB TJ Slovan Luhačovic | 57:42 + 24:05 |
56. | Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava | 58:42 + 25:05 |
57. | Gorčicová Eliška CHA8150 OK Chrastava | 60:22 + 26:45 |
58. | Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice | 60:39 + 27:02 |
59. | Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n | 60:59 + 27:22 |
60. | Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov | 62:15 + 28:38 |
61. | Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk | 64:00 + 30:23 |
62. | Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering | 64:03 + 30:26 |
63. | Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc | 64:41 + 31:04 |
64. | Mudráková Tereza LCE7252 OOB TJ Slovan Luhačovic | 65:27 + 31:50 |
65. | Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov | 68:06 + 34:29 |
66. | Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden | 68:08 + 34:31 |
67. | Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka | 73:15 + 39:38 |
68. | Erbert Ladislav TJ Harant Pecka | 76:04 + 42:27 |
69. | Veselá Jana PHK8650 OK 99 Hradec Králové | 76:22 + 42:45 |
70. | Landovská Ivana PGP6251 SK Praga | 79:28 + 45:51 |
71. | Pangrácová Marie 130001 Český svaz neslyšících | 80:58 + 47:21 |
72. | Pangrácová Anna 70001 SK SKIVELO | 98:04 + 64:27 |
73. | Klíma Kamil 140001 SK Olympia Praha SPS | 101:11 + 67:34 |
74. | Kummer Lukáš 50001 Šneci | 104:51 + 71:14 |
75. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 112:50 + 79:13 |
Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |